0
Emisioni Jo vetem mode ka zbuluar mbreme sekretet e pallatit Mbreteror Kamera e ketij program ka sjelle per teleshikuesit e gjere pamje qe nuk jane transmetuar asnjehere me pare ne television nga pallati qe u ndertua qe ne kohen e mbreterise shqiptare
Moderatorja Floriana Garo kishte ftuar ne emision arkitektin Artan Shkreli dhe historianin Artan Lame per te folur ne detaje per skulpturat statujen e Dafnes kishen e vogel qe ndodhet brenda pallatit e clia me urdher te diktatorit Hoxha nuk u prish nga regjimi totalitar etj
Ne Jo Vetem mode jane zbuluar te gjitha kopshtet e mrekullueshme te ketij pallati vendet ku beheshin pikniqe ceremonite familjare bimesia rruget e shtruara me asfalt qe ne ate kohe etj
Historiani Lamja tha se vajza e Jakomonit u mahntit kur pa kopshtet pas 70 8211 vjetesh Rrugicat e bukura tashme jane mbuluar nga nje tapet myshku i gjelber dhjetra vjecare duke i dhene ketij ambjenti nje pamje piktoreske
Floriana Garo premton se jane e ardhshme teleshikuesit nuk duhet ta humbasin takimin e radhes me kete program pasi do te zbulohen te tjera supriza Kamera do te futet ne ambjentet e brendshme te ketij pallati madheshtor per zbuluar te tjera detaje dhe te tjera sekrete qe nuk i keni pare kurre me pare
Emisioni Jo vetem mode vazhdon rrugetimin e tij te suksesshem ne ekranin e Tv Klan ne sezonin e dyte televiziv duke terhequr shume audience
Tvklanal Edian GjoniFloriana Garo Jo vetem mode Tv Klan pallati mbreteror seksretet