POLONI- “Të kërkosh dëshpërimisht 100.000 partnerë”. Mund të ishte ky slogani me të cilin 20-vjecarja polake Ania Liseëska mund të realizojë dëshirën e saj për të hyrë në librin e rekordeve Gines.

Ajo kërkon të kthehet në gruan që ka pasur raporte me numrin më të madh të burrave në botë. Për të cuar në fund misionin e saj, Ania ka hapur një sajt në web, në të cilin mund të regjistrohen të gjithë kandidatët e mundshëm për të fjetur me të.


Në këtë sajt Lisewska bën të ditur se ka organizuar një maratonë të vërtetë seksi, 24 majin e kaluar, ndërsa që atëherë gjatë çdo fundjave po lëviz nga një qytet i Polonisë në një tjetër, për të përmbyllur objektivin e saj.

Në këmbim të 10 eurove, (të nevojshme për të paguar dhomën e hotelit), cdo mashkull do mund të kënaqet për 20 minuta.

“Nëse doni të merrni pjesë në maratonën time të seksit dhe të mësoni ku ndodhem cdo fundjavë, regjistrohuni”, shkruan 20-vjecarja në web. Ajo shton se, ‘Sapo të regjistroheni do mësoni adresën time dhe numrin e telefonit”, thotë ajo,.

Ndër të tjera shprehet, ‘Unë e dua seksin, më pëlqen të dëfrehem dhe adhuroj burrat, edhe pse në Poloni seksi është ende një argument tabu”.

Që nga momenti që 20-vjecarja ka hedhur në rrjet nismën e saj, mësohet se ka çmendur përdoruesit e blogosferës. Madje disa i kanë kakeruar faqen e Faceboook, ku shkruanin se vajzën e ka zënë virusi HIV. Pasi rimori adresën vajza ka përgënjeshtruar lajmin.

Një nga ndjekësit e saj i shkruan. “Edhe nëse do bëje seks me 50 burra në javë, do të duheshin 38 vjet për të kapur rekordin. Kjo do të thotë se do ta përmbyllje në moshën 59 vjecare. Mision i vështirë duket, edhe për një vajzë plot entuziazëm”.
(m.a/BalkanWeb)

Lidhje te tjera FOTO: 20 vjeçarja që kërkon të arrijë në 100 mijë raporte seksuale