Një vajzë e quajtur Borë e bardhë ka marrë oferta nga shumë agjenci modelingu vetëm prej pamjes së saj. 8-vjecarja ka flokë të bardhë dhe sy të blu, ndërkohë që të gjithë anëtarët e familjes kanë flokë të zeza.


Nariyana është albine pasi ka një crregullim të plotë të pigmentit në flokë, që e bën atë të vecantë. Por, familja e saj nuk është dakort që ajo ti hyjë modelingut që në këtë moshë pasi ëndrrat e saj janë vizatimi dhe kërcimi.


Pasi ka kryer një set fotografik, vogëlushja nga Siberia shpreh se dëshira e saj është që të bëhet modele./oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter