Malia Obama është akuzuar se ka tymosur marijuanë pas qarkullimit të një videoje ku duket ajo duke thithur një si tip cigareje.


Vajza e madhe e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës  u pa duke tymosur gjatë një festivali muzikor të zhvilluar në Çikago.


Klipi i shkurtër i publikuar nga RADAR, tregon 18-vjeçaren në mes të një turme njerëzish.


Një nga dëshmitarët okularë insiston se ajo ishte duke pirë marijuanë.The teenager was spotted enjoying a DJ sets and rappers over the weekend with friends while her father threw his support behind Hillary Clinton at the Democratic Convention


Malia, who was wearing a midriff-baring tube top and pair of cutoff jean shorts, even posed for a few photos while she danced at the event earlier this month. She is currently enjoying a gap year before she begins her studies at Harvard University 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter