Pas pushimeve  në  bregdetin turk, me të dashurin e ri,  bukuroshja Adriana Lima u rikthye në Shtetet e Bashkuara të Amerikës më seksi se kurrë.  


Super modelja realizoi një set të nxehtë fotografik, e veshur si kaubojse me çizme dhe kapele në kokë në një fermë në Kolorado.  Në setin e  saj të xhirimeve iu bashkua dhe  modelja tjetër e Victorias Secret Alessandra Ambrosio.Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter