Grupi i vajzave jan kthyer prsri n qytet pikrisht t shtunn pr t festuar suksesin e grupit gjat 2009-s.Una Healy, Mollie King, Vanessa White, Franikie Sandford dhe Rochelle Wiseman, kan ftuar shokt dhe shoqet e tyre n nj klub n Londr pr t festuar, sipas tyre, nj mbrmje para Krishtlindjeve.Edhe shoqja e tyre, Pixie Lott ka shkuar n kt mbrmje.Natyrisht edhe ajo ka dal jasht kontrollit sikurse t tjert prderisa jan argtuar deri n mngjes.