“Panorama” mëson se në aksident janë përfshirë tre makina dhe kanë mbetur të plagosur tre persona.Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.