Lezhe 14 nentor 2014 NOAal- Nje person ka humbur jeten si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne Lezhe 46 vjecari Tonin Zefi ka nderruar jete ne spital si pasoje e demtimeve te marra nga aksidentibr
br
Nje makine tip Benz me targa LE9562A qe drejtohej nga Elvis Brahimaj 20 vjec banues ne Tale Lezhe eshte perplasur me mjetin Renault me targa AA735GD qe drejtohej nga Edmond Nikolli 20 vjec banues ne Spiten Lezhe si dhe me mjetin ciklomotorr qe drejtohej nga Tonin Zefi banues ne Ishull Lezhebr
br
Per te hedhur drite mbi aksidentin drejtuesit e mjeteve jane shoqeruar ne polici nderkohe qe uniformat blu ndodhen ne vendin e ngjarjes dhe po kryejne veprimet e rastit per zbardhjen e shkaqeve te ketij aksidenti Aksidenti i rende ka ndodhur prane vendit te njohur si Kryqezimi i Rrilesaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal


lang enUS

p idlastbrbr