Nje motociklist spanjoll ka plotesuar nje kallezim formal mbi Michael Schumacher rreth nje aksidenti rrugor te ndodhur disa jave perpara perplasjes tragjike te yllit te F1 ne aksidentin me skibr
br
Schumacher akuzohet per goditjen e nje motociklisti pasi nuk mundi ti hapte rrugen ne Bormujos prane Seviljesbr
br
Spanjolli i panjohur pretendon te kompensohet per kycin e thyer demtimin e ores te veshjes dhe motorit ne aksidentin e ndodhur me 17 nentor te vitit te shkuarbr
br
Nderkohe Schumacher ndodhet ne koma qe prej 29 dhjetorit prej aksidentit me ski ne Alpet Franceze

lang enUS

p idlast