Dy punonjës policie janë aksidentuar në Orikum, pasi kanë humbur kontrollin e motorit me të cilin ishin duke udhëtuar.


ambulanca
FOTO ILUSTRUESE

Panorama mëson se dy policët ishin duke udhëtuar me motorin e forcave Shigjeta.


Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e policëve, por në vendngjarje është duke shkuar ambulanca dhe grupi hetimor.