David Beckham është ndeshur me një makinë tjetër derisa po shkonte në shtëpinë e tij në Beverly Hills.


Ish-kapiteni i futbollit anglez, ishte me Range Rover sportiv të zi, ndërsa kishte djalin e tij Brooklyn ne sediljen e pasagjerit.


David është larguar nga rruga dhe është goditur nga një makinë që i vinte përballe duke u drejtuar nga një grua./Indeksonline/