Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e sotme në rrugën Sarandë-Gjirokastër në afërsi të Syrit të kaltër.


Mjeti i aksidentuar mësohet se është një kamion. Për pasojë, në rrugën nacionale është bllokuar qarkullimi pasi kamioni ka ngecur dhe nuk lëviz dot.


Shkak i aksidentit është bërë rrëshqitja e një automjeti.


Foto nga aksidenti


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter