brbrSali Berishabrbr
brbrZgjedhjet jane ne rrezik te madh Ju te gjithe keni nje fat me 21 qershor do keni fatin e Hasanit te gjithe do jeni Hasanbrbr
brbrEdi Ramabrbr
brbrJu jeni dhe do te mbeteni e shkuara persa kohe ju do te vazhdoni ti besoni dikujt qe eshte i fundmi i pleqve qe shkonin nga liqeni per te vene syrin dhe per te pare ciftet kur benin dashuri dhe disa pastaj i denonconin ciftet tek sigurimi disa te tjere duke i pare benin veprimet e nevojes se brendshmebrbr
brbrDebati ne sallen e parlamentit nuk mund te reflektonte tjeter pervec atmosferes se nxehte para zgjedhjeve lokale Kryeministri Edi Rama ka sqaruar per here te pare regjistrimin e publikuar nga Sali Berisha gjate nje takimi ne Shkoder nje regjistrim qe per liderin e mazhorances nuk ka lidhje me perdorimin e administrates publike ne fushate por per opoziten tregon strategjine e shumices per te tjetersuar voten e 21 qershoritbrbr
brbrSali Berishabrbr
brbrJa cfare thote me tutje Dhe detyra konkrete do te jete Sa kuti votimi do te kesh ti nen pergjegjesine tende personale Qe do te thote dikush nje zone dikush 5 qendra dikush 2 qendra e keshtu me radhe por ama aty ne krah secili nga ju do te marri ne dore letren dhe do ju thuhet Keto jane votat qe ne presim te dalin nga kjo qender votimi pra perndryshe ose vidhni ose ikni Kjo eshte alternativabrbr
brbrEdi Ramabrbr
brbrNe nuk i mbledhim drejtoret e administrates apo punonjesit e administrates qe tu themi tani ju shteti jeni partia ne partia jemi shteti keshtu qe ju duhet te mbushni mitingjet tona e ju duhet te mbushni kutite tona dhe sigurisht ne mbledhjet tona jane te pranishem edhe drejtoret ne administrate qe jane pjese e strukturave drejtuese te Partise Socialistebrbr
brbrEdhe incidenti ne takimin e se merkures te liderit te opozites Basha u be pjese e debatit ne seance plenarebrbr
brbrEdi Palokabrbr
brbrKy akt absolutisht eshte e perseris i orkestruar nga Rama nga qeveritaret dhe nga kreret e kesaj maxhorancebrbr
brbrEdi Ramabrbr
brbrMe paturpesine me te madhe shkoni nxirrni Pandeli Majkon ne konference shtypi ne fotografi bashke me ate djalin te cilin policia e ka ndaluar menjeherebrbr
brbrBashke me deklaratat sfiduese se kush e fiton betejen elektorale te 21 qershorit ne seance plenare nuk munguan edhe sulmet ndaj kandidateve ne Shkoder Tirane Durres e Kukesbrbr
brbrSali Berishabrbr
brbrKujt ia mori Keti pasurine Si na lindi Keti pasunare e madhe e bija e nje te perndjekurit Me revole ndaj kujt Ndaj te dashurit te vet qe e kishte me depresion brbr
brbrEdi Ramabrbr
brbrHistoria qe mbaron me regjistrimin e kandidates tuaj me kontrate qeraje tek shtepia e dajes qe ka 4 femije ka te drejten e vet ti jape qerane dajes ka te drejten e vet te fleje edhe me kalamajte e dajes edhe poshte krevatit te dajesbrbr
brbrSali Berishabrbr
brbrTe nxjerresh Erion Veliajn te flase tek Varrezat e Deshmoreve eshte njelloj si ti imagjinosh ato si varreze genjeshtareshbrbr
brbrbrbr
brbrbrbr
br