Programi mjaft i dashur për publikun shqiptar, Dance Ëith Me u rikthye këtë të hënë në Televizionin Klan.


Në këtë spektakël televiziv nuk munguan surprizat, ku një prej tyre ishte dhe balerina e famshme Klaudia Pepa.


E veshur sensuale ajo  performoi disa këngë të Beyonce, por momenti më interesant ka qenë kur i është afruar gjithë sensualitet bashkëshortit të saj, Albi Nako ku janë puthur me shumë pasion.


image-22-550x419


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter