Milan

“N kt moment t flassh pr ardhjen e Ibrahimoviit nuk ka sens. Un jam pr gjrat konkrete. Le t flasim m mir kur t vij”. Ky sht trajneri i Milanit, Masimiliano Alegri, i cili komenton zrat e merkatos. N prag t sfids pr trofeun “Berlusconi” kundr Juves, Alegri limitohet n "pagzimin” e blerjes s mundshme t Milanit. “Ibra ka qen gjithnj nj kampion, ka demonstruar dhe po demonstron se pr nivelin e skuadrs do t ishte i rndsishm, por tani flas vetm pr lojtar t Milanit”.
#