Portieri Alfred Osmani është shumë pranë kalimit te Besa. 27-vjeçari luajti sezonin e kaluar te Kamza, ndërkohë që më parë ka mbrojtur edhe portën e Teutës, Tiranës dhe Elbasanit. Te Besa, portier është dhe Edvan Bakaj, ndërkohë që është larguar Orges Shehi (te Skënderbeu).BESA NË MERKATOTË ARDHUR: Akil Jakupi, Dimitrija Lazarevski, Bekim Aliu, Sead Haxhibuliç, Semir Haxhibuliç, Minas Osmani, Bilal Velija, Markos Dos Santos, Alfred OsmaniTË LARGUAR: Orges Shehi, Endri Vrapi, Alban Dragusha, Erbim Fagu, Bledi Shkëmbi, Bledar Mancaku, Daniel Xhafaj, Renato Arapi, Dritan Babamusta, Blerim Hasalla


Burimi: Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Merkure, 28 Korrik 2010
Shto dhe ti komentin tendEmri dhe e-maili