Amy Winehouse sht prshkruar si e pastr si llamba pr t ciln gj asnjher nuk sht folur.Por, kjo sht mnyr se si mysafirt kan folur pr kngtaren problematike n ahengun e realizuar nga ditlindja e babit t saj.Pasi ka knduar Gzuar ditlindjen dhe disa nga hitet e saj pr ish taksisten Mitch n nj klub n Londrn Veriore, Wino ka falnderuar babin e saj pr mbshtetje.Ajo ishte n top form. Shum njerz kan dashur q t din se si sht duke u gjendur ajo tani pr tani. Madje ajo nuk ka pir gjat gjith nats asnj got raki, ka thn nj burim pr mediat britanike.