Transmetuar më 25.12.2015 - 11:56Prezantuesi dhe këngëtari Ardit Gjebrea i ka kaluar Krishtlindjen pranë familjes së tij. Për miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale ai ka publikuar një portret familjar, ku ka dalë bashkë me gruan Anila, me djalin Joni dhe me vajzën Ana.“Gëzuar!”, shkruan Arditi, bashkëngjitur fotografisë, ndërsa që të katërt duken të buzëqeshur.Por më e veçantë në portretin familjar, është vogëlushja e cila ka marrë edhe poza me këtë rast./a.y/noa.al


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/7)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});