0
brbr

SSSAbrASS
brbrLionel Messi dha nje tjeter prove se ndoshta mund te jete i tille per Argjentinen ne perballjen ndaj Meksikesbrbr
brbrNdryshe nga fitorja e lehte ndaj Bolivise argjentinasit paten shume me teper nevoje per kapitenin e tyre pasi rrezikuan te mundeshin nga meksikanetbrbr
brbrSkuadra e trajnerit Tata Martino u ndodh ne humbje 0 8211 2 madje deri 5 minuta para fundit por per fatin e mire Mesi ishte ne fushe dhe po ashtu Kun Aguerobrbr
brbrLojtari i Manchester City dha shpresen se humbja mund te shmangej por vulen e vuri pikerisht Messibrbr
brbrNumri 10 pas dy rrjetave ndaj Bolivise kete here shfaqi para 83 000 tifozeve ne Arlington te Teksasit ne Shtetet e Bashkuarabrbr
brbrAi shenoi golin e 49 -te per kombetaren shtate me pak se rekordmeni Runi duke treguar se nuk ka asnje krize te tij ne ekipin perfaqesuesbrbr
brbrMessi u kritikua ashper pasi Argjentina u mund ne finalen e Kupes se Amerikes nga Kili madje u mendua se ai mund ta braktiste skuadrenbrbr
brbrJo vetem qe kjo nuk ndodhi por me i madhi futbollist i botes duket se ka gjetur ndjenjen e dashurise se munguar me kombetarenbrbr
brbrTv Klanbrbr