Pas dorëheqjes nga posti i trajnerit nga Tata Martina, Argjentina menjëherë ka emëruar trajnerin e ri


Julio Olarticoechea do të jetë trajner i kombëtares së Argjentinës.


Olarticoechea do ta drejtojë La Albicelesten në Lojërat Olimpike të Rios që zhvillohen muajin e ardhshëm.


Prezantimi i tij do të bëhet nesër nga ora 13:00, ndërsa punën do ta fillojë të hënën e ardhshme.


asdgadfg


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter