Deputeti nga radhët e LDK-së, Armend Zemaj siç duket ka shpresa të mëdha për vitin 2016-të.
Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet duke hipur në veturë.

AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};


“Me këmbë të djathtë në 2016-en” ka qenë mbishkrimi i fotografisë.
Shpresojmë që dëshira deputeti Zemaj ti plotësohet dhe që viti 2016 të nisë mbarë në skenën politike./Indeksonline/