brbrArrestohet Dritan Selishta personi i dyshuar si dhunues i administratorit te njesise vendore Tomin ne Diber Nuri Meda Sipas policise i riu eshte vene ne pranga mesditen e se shtunes ne afersi te baneses se tij ne fshatin Brezhdan 34-vjecari Selishta eshte person me precedent te meparshem penal Nderkohe dy dite me pare ai dyshohet te kete qelluar me mjete te forta administratorin e njesise vendore Tomin Nuri Meda Ky i fundit u transportua ne spital me plage dhe demtime ne trup Ndersa shtabet elektorale te kandidateve per kryetar te Bashkise Diber akuzuan njeri-tjetrin se ne momentin e incidentit po shperndaheshin para ne kembim te votesbrbrgoogletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display
br