Asnjëherë largë modestisë dhe glamurit, Paris Hilton edhe kësaj radhe, në përgaditje të lansimit të singlit të radhës, ka bërë një fotosesion shumë provokativ.
Në reklamimin e veshjeve të saj të brendshme, 32 vjeqarja, nuk e ka lënë pa flirtuar me fotografin e njohur Terry Richardson./Indeksonline/