policia_shkoder31Një atentat ka ndodhur në Shkodër ditën e sotme.


Biznesmeni S.M. është plagosur pas një atentati.


44-vjeçari të cilit i kishin bërë një pritë, është goditur me breshëri plumbash.


Ai ndodhet në spitalin e Shkodrës në gjendje të rëndë.


Policia raporton se janë ngritur pika kontrolli si dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim kapjen e autorëve