Një automjet përfundoi në ujërat e liqenit të Vaut të Dejës në rajonin e Shkodrës. Mjeti i drejtuar nga një femër doli nga rruga dhe përfundoi në ujë vendin e quajtur


Ura e Spatharit. Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka viktima, ndërsa drejtuesja e mjetit ka pësuar lëndime të vogla.


Ajo ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës ku merr ndihmë mjekësore. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.


makina ne uje makina2 makina ne uje 1


/Ora News/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter