Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në të cilën duket një avion i vogël i cili fluturon ulët.


Berisha pretendon se përmes këtij avioni që është filmuar nga kalaja e Prezës do transportohej kanabis.


Videoja është filmuar nga një qytetar që ia ka nisur Berishës. As të dielën Narkoflota ajrore nuk pushon! Ishmi është pikë mjalti e saj, shkruan Berisha.


Në Ishëm para disa kohësh u rrëzua një avion i cili dyshohet se do transportonte një sasi të madhe kanabisi, ku në drejtim të tij ishte një shtetas italian i kaspur më pas nga policia.

sb


As te dielen Narkoflota ajrore nuk pushon! Ishmi eshte pike mjalti e saj!Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"Shikoni z. Berisha dhe te djelen nuk e bejme pushim kaçatorrat kanabiste Pamje nga kalaja e Prezes drejte Ishmit."


Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 8. April 20188 prill 2018 (gazeta_Shqip.com)