0
brbrbrbrBekim Bala eshte pershtatur shume shpejt me ekipin e tij te ri HNK Rijeka ne Kroacibrbr
brbrSulmuesi i Kombetares ka disa dite qe stervitet me ekipin qe renditet ne vendin e dyte ne kampionatin kroat ndersa eshte aktivizuar edhe ne takimet miqesorebrbr
brbrBekim Balaj 8211 Futbollist HNK Rijeka 8220E kam pare ne takimet e zhvilluara ne kampionat dhe ne kupat e Europes dhe me ka lene mbresa Une besoj se ne pjesen e dyte te sezonit do te ecim akoma me mire Une do te mundohem te jap me te mire duke shenuar gola pasi kjo eshte arsyeja qe jam ketu8221brbr
brbrBekim Balaj ka firmosur nje kontrate 2 vjet e gjysme me te drejte rinovimi edhe per 2 vite te tjerebrbr
brbrNdeshja e pare ne kampionat per HNK Rijeka pas mbylljes se fazes se pare eshte ajo ndaj Hajduk Split me 7 shkurt Kjo eshte nje mundesi per sulmuesin shkodran qe te debutoje me ekipin e ribrbr
brbrTv Klanbrbr

Bekim Balaj Kroaci TV Klan