E ardhmja e sulmuesit të Liverpoolit, Mario Balotelli, mund të jetë Serie A. Lajmet e fundit që vijnë nga Italia, spekulojnë se Lazio, po kërkon të rikthejë në Apenine sulmuesin kontrovers.
Lazio po tenton të bind Liverpoolin që të lëshojë Balotellin në form huazimi, ku skuadra Lazio po tenton të bind Liverpoolin që të lëshojë Balotellin në form huazimi, ku skuadra Biancoceleste, do të pranonte të paguante edhe 30 për qind të pagës së sulmuesit deri në fund të sezonit.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Lazoi mbetet në mesin e atyre skuadrave në Itali, që po kërkon një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.
Në rast të transferimit te Lazio, Balotelli për bashkëlojtarë, do t’i ketë Lorik Canën dhe Etrit Berisha./Indeksonline/