brbrKryetari i partise Demokratike Lulzim Basha i beri serish thirrje mazhorances qe te degjoje zerin e protestes qytetare per te krijuar nje qeveri teknike qe do te siguroje zgjedhje te lira dhe te ndershme perndryshe nuk do te kete zgjedhje Deklarata e Bashes erdhi nga adra e Lirise ku te pranishme ishin me qindra gra qe i jane bashkuar protestes se opozites Kreu i demokrateve theksoi se ky eshte momenti qe Rama dhe qeveria e tij te degjojne zerin qytetar pasi me vone nuk do te kene ku te futen Ndersa deklaroi se pas 18 qershorit shqiptaret do te kene qeverine qe meritojne dhe jo qeverine e banditevebrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br