Këngëtarja dhe tekstshkruesja me orgjinë shqiptare, Bebe Rexha po ndihmon reperen Iggy Azalea për albumin e saj të dytë.
"Jam kënaqur shumë duke shkruajtur disa rreshta me Bebe Rexhën dhe bashkëpunëtorin e saj”, ka shkruar reperja australiane në Twitter.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Bebe Rexha, më herët ka punuar për hite të këngëtarëve të famshëm si Rihanna, Selena Gomez dhe David Guetta.