Transmetuar më 13.06.2016 - 15:31Këngëtarja shqiptaro-amerikane me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, është shfaqur joshëse dhe me forma tunduese në Los Angelos.26-vjeçarja e cila po korr sukses në industrinë muzikore mbërriti të premten në Festivalin e Krenarisë në Los që mbahet në Hollivud.Ajo u shfaq para kamerave dhe aparateve me një kostum të ngushtë dhe shumë të hapur përpara.Bebe Rexha, fillimisht mbërriti e mbuluar me një peliçe të zezë, por e hoqi për të shfaqur format e saj trupore./a.k/noa.al


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/5)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});