0
brbr

brbrKengetarja dhe tekst-shkruesja e suksseshme Bebe Rexha qe po zhvillon karrieren ne Amerike ka pasur nje surprize te kendshme ne vendin ku kishte zgjedhur te festonte Halloween-inbr
Bebe per naten e Halloween-it kishte veshur nje fustan te shkurter ku i nxirrte ne pah gjithe sensualitetin ndersa afer saj ishte nje burre i veshur me kostumin popullor shqiptarbr
Bebe publikoi ne Facebook nje foto teksa pozonte krah burrit me kostumin popullor duke e cilesuar si kostumin me te preferuar te mbremjesbrbr
brbrMSbrbrBebe Rexha flamurin puth Shqiptar