Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka postuar një fotografi ku shfaq format e saj seksi.


Në fotografinë e postuar, Bebe është shfaqur me një kanatiere ngjyrë të artë duke ekspozuar një pjesë të gjoksit të saj.


Bebe Rexha përveç që njihet si këngëtare, njihet edhe si njëra prej producentëve më të mira të muzikës në SHBA.


bebe-1_1467652523-2037869


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter