Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar projektin më të ri muzikor, në bashkëpunim me reperin amerikan Lil Wayne.


Kënga quhet The Way I Are(Dance with somebody) dhe ka ardhur pa klip, vetëm audio dhe tekst. Duket se në tregun amerikan po funksionon kjo metodë pasi shumë këngëtarë sjellin klipin vetëm nëse ka pëlqim nga audienca.


Kjo është një këngë ritmike, që i fton të gjithë të kërcejnë dhe të besojnë në vete dhe mund të jetë një nga hitet e këtij sezoni veror.  /oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter