Transmetuar më 22.09.2015 - 20:41Një album kujtimesh i mbushur me foto intriguese dhe tmerrësisht seksi kanë ardhur nga bukuroshja Belen Rodriguez si një dedikim romantik për bashkëshortin dhe përvjetorin e dytë të martesës së tyre.Fotot e kujtimeve tregojnë Belen kur ka festuar 31 vjetorin me miqtë dhe familjen, ndërsa i pranishëm është edhe  Stefano De Martino, që e puth me pasion.Disa nga fotot janë realizuar kur showgirli argjentinas ishte në fillimet e saj si modele duke pozuar e zhveshur por megjithatë mjaft e bukur dhe linja trupore perfekte. /b.l./noa.al/


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/5)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US