Transmetuar më 13.01.2016 - 10:13“Jam e trishtuar dhe shumë e prekur nga ajo që po ndodh, por do ringrihem”. Janë këto fjalët e showgirlit argjentinase, Belen Rodriguez, e cila prej vitesh po bën karrierë në Itali, në një intervistë për revistën “Chi”.Ajo ka folur lidhur me ndarjen nga babai i djalit të saj, balerinin Stefano De Martino dhe thotë se, “Nuk kanë lidhje persona të tretë, por problemet e zakonshme”.Sipas Belen, debatet e vogla dhe zbehja e pasionit çuan drejt ndarjes. Megjithatë ata vijojnë të ruajnë kontakte për hir të djalit të tyre Santiago./a.y/noa.al


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/10)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});