Bella Hadid padyshim që ka një ndër fytyrat më tunduese në botën e modës, por një fotografi e gjetur e cila ishte bërë 6 vite më parë vë në dyshim gjithë bukurinë e saj.
Bella është tejet e bukur teksa parakalon pistat e modës, teksa pozon para shumë fotografëve të njohur dhe teksa është në syt e të gjithë njerëzve në botë, transmeton Indeksonline

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Gjenet e saj familjare duket sikur nuk i mjaftuan asaj, dhe ka bërë një ndërhyrje kirurgjike tek buzët, dhe hunda në fytyrë por a janë vetëm këto ndryshimet që ka pasur fytyra e saj mbetet të shihet./Indeksonline/

 


SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS
SSSA
ASS