Bella Hadid është shfaqur mahnitëse teksa pozon për reviztën “Vogue Italia”.  Supermodelja e Victoria Secret ka prerë edhe flokët e saj pikërisht për këtë rast. Ajo është fotografuar nga Inez van Lamsweerde dhe Vinoodh Matadin.


20-vjeçarja, e cila sapo u kthye nga pushimet më Lewis Hamilton në Kanës, ka kaluar disa kohë në Romë duke pozuar edhe për promovimin e markës luksoze të Bulgari. /oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter