heroinePolicia e Beratit ka vënë  në pranga tre persona me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike.


Në sajë të operacionit të koduar Mysafiri u arrestuan shtetasit Edmond Kajo, Aleko Çela dhe Gjergji Laçka.


Në automjetin e tyre tip BMW policia gjeti dhe sekuestroi një sasi prej 20 gramë heroinë gati për tu shitur.


1 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)


Ky shkrim Berat, arrestohet 3 shpërndarës droge, sekuestrohet 20 gramë heroinë u publikua me pare te Gazeta SHQIP Online.