pKryeministri Sali Berisha i pyetur ne nje konference per shtyp se si do te reagonte ndaj fteses se kryetarit te Partise Socialiste Edi Rama per te dale ne nje debat tha se nuk e di nese me ftoi mua ne debat apo Laura Vorpsinp
pBerisha iu pergjigj keshtu deklaratave te Rames ne emisionin Opinion ku tha se zedhenesja e PD-se Laura Vorpsi i kishte shprehur konsiderata marramendesep
pVete Laura Vorpsi ka reaguar duke thene se Rama po shpifp
pMendoja se ishte fisnik por po shpif ulet per rastesine e udhetimit tim ne te njejtin avion Kam respekt per cdo tiranse ndaj dhe pranova me qejf ftesen e Rames per te takuar bashkeshorten e tij Mendoj qe nuk duhet te merret personalisht me mua por te bej transparencen qe u ka premtuar shqiptareve dhe qe per dy muaj presin qofte dhe nje te vertete Rama eshte i detyruar jo vetem si person politik por edhe publik te mos merret me individin tha Laurap
pShekulli OnlinePergatiti BMp

br styleclearboth