TIRANE - Ndërsa kryeministri Rama ndodhej në ceremoninë e çeljes për publikun të bunkerit antiatomik, ish-kryeministri Sali Berisha ironizoi aktivitetin me një postim në rrjetin social “Facebook”, duke shkruar se Rama ka hapur bunkerin e bllokut sepse është i tmerruar nga protesta mbarëpopullore.

“Rama i tmerruar nga protesta ka përgatitur për vete dhe klikën bunkerin e bllokut!! Rama Ik! Ik! Ik! Rama shporru! Shporru! Shporru!!”- shkruan Berisha.

(er.nu/BalkanWeb)