brbrNdersa socialistet ishin mbledhur ne kongresin e tyre zgjedhor lideri historik i demokrateve Sali Berisha ironizoi punimet e tij Permes nje postimi ne rrjetin social facebook ish-kryeministri sulmoi pasardhesin e tij Rama me nje urim thumbues Gezuar kongresin pa gare Kongresin e kryetarit tuaj te pazgjidhshem kryetarit tuaj te perjetshem Amin Sipas Berishes me drejtimin e Rames Partia Socialiste eshte shnderruar ne partine e mafies dhe krimit te organizuar partine kanabiste te Kokedhimes dhe eshte rikthyer ne koherat e regjimit te Hoxhes Urimi i vetem qe te vjen vetvetiu per kongresmenet e mbushur plot kusare vrases trafikante droge prostitucioni pengmarres dhe hajdute ordinere eshte Gezuar kongresin pa gare 8211 e mbyll postimin e tij Berishabrbr
brbrbrbr
brbr brbr
brbrbrbr
brbr brbr
vizionplustv
br