makinaNga Sali Berisha

Ja dhe mashtruesi ordiner Sajmir Shullazi me makinen te tij te trafiqeve me targe AA003GB pas zgjedhjeve!

Te dashur miq, kjo foto demaskon perfundimisht si genjeshtar i paftyre ministrin e brendshem Sajmir Tahiri, i cili me nje telefonate ne "Opinion", TV Klan deklaroi se makinen e trafikut me te cilen kane kaluar kufirin 31 here Habilet, tezake te tij, e kishte shitur dy vjet me pare. Fotoja tregon makinen famoze te trafikut te droges te familjes Tahiri me targe AA003GB, Saimir Shullazin, me kapon e aferave te tij ne Kombinat, Krenar Cenollarin pas zgjedhjeve.

Nderkohe burime te brendshme nga ministria bejne me dije se Sajmir Shullazi po kerkon nga noteret ti bejne nje kontrate fiktive te shitjes se makines.