denocimi-berishesIsh-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një foto ku shfaqet Klement Balili. Sipas Berishës, në foto shfaqet “Eskobari i Ballkanit” dhe shtabi i tij.


Postimi i Berishës


Në shtabin e Eskobarit të Ballkanit!


Qytetari dixhital dërgon:

Foton e fillimit të kësaj jave të Eskobarit të Ballkanit dhe lejtnantëve të tij në strofullën e tij në Sarandë, korrierit, pengut etj etj!


“Pershendetje doktor,po ju dergoje:Fotone e kesaj jave nga strofulla e balilajve. Lutem anonimatin

Keta ne foto jane, ne mes kel balili, djathtas rigers balili kryetari bashkise delvine(nuk jam i sigurte), majtas nuk ja di emrin por eshte korrier i kelit. Tjetri ne fund fund majtas eshte denis balili. Ky zakonisht rrin peng tek bleresit e droges deri ne momentin kur transporti ka perfunduar. Metode kjo kolumbiane per te garantuar siguri dhe besueshmeri tek bleresit. Lutem anonimatin”.


28 shtator 2016 (gazeta-Shqip.com)