Transmetuar me 31102015 - 2145


PUBLICITETMinistri i Brenshem Saimir Tahiri ka lidhje me laboratorin e droges te zbuluar se fundmi ne Durres Kjo eshte akuza e bere nga ish- kryeministri Sali Berisha ne nje postim ne rrjetin social Facebook Sipas Berishes ministri Saimir Tahiri i ka telefonuar njerit prej tre biznesmeneve te arrestuar duke i dhene shpjegime se arrestimet kane ardhur me urdher te Prokurorise dhe me informacione nga SHISH Narko-ministri Sajmir Shullazi skuthi i trafiqeve i telefonoi Pajtim Bracajt dhe i tha Nuk e keni nga une por nga Prokuroria dhe SHISH shkruan Berisha ne Facebook Keshtu ai deshmon se ishte kembe e krye i lidhur me Banden e Durresit dhe se ajo bande ishte e Partise vijon me tej Berisha Ish-kryeministri akuzat i ben per operacionin e  disa diteve me pare kur ne Durres u zbulua nje laborator i perpunimit te lendeve narkotike Tre biznesmene nga Tirana u vune ne pranga fgnoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix