Një 43 vjeçar ka gjetur vdekjen në rajonin e Gjirokastrës, pasi ka rënë nga ballkoni.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kakoz, ku ka humbur jetën shtetasi me iniciale Th.N, i cili është rrëzuar nga ballkoni i banesës së tij duke gjetur vdekjen.


Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet për të sqaruar rrethanat e aksidentit fatal. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.


Një ditë më parë, një vajzë 5 vjeçare humbi jetën pasi nga ballkoni. Ngjarja ndodhi në qytetin e Vlorës.


/Ora News/


 


 


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter