0
Aktorja me e paguar turke Beren Saat Bihter ne serialin Dashuri e Ndaluar qe transmetohet cdo mbremje ne Televizionin Klan do ti jape fund beqarise me 26 Qershor te ketij viti
Aktorja dhe kengetariKenan Doulu kane devijuar pak nga planet e meparshme pasi ata kishin vendosur te martoheshin ne vendin me historik te Turqise por mesa duket ata deshirojne ti shpetojne vemendjes se mediave turke dhe kane vendosur qe dasma te behet ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes
Burime prane aktores bejne me dije se Beren tashme ndodhet ne Amerike dhe po merret me pergatitjet e dasmes
Ashtu si fejesa edhe dasma mendohet se do jete nje ceremoni e thjeshte ku do te jene te pranishem vetem familjaret e ciftit dhe miqte me te afert te tyre
MSejdini
Beren Saat Bihter martese TV Klan