0
brbrbrbrMe 29 Korrik aktorja me e paguar e Turqise Beren Saat e njohur per publikun shqiptar ne rolin e Bihterit u martua me kengetarin Kenan Doulu ne nje ceremoni private ne SHBAbrbr
brbrPer ciftin e famshem muaji i mjaltit ende nuk ka mbaruar dhe pasi kane pushuar disa dite pas dasmes ne Malibu muajin e mjaltit kane vendosur ta vazhdojne ne vendlindje pikerisht ne Bodrum te Turqise e njohur si nje nga vendet me te shtrenjtabrbr
brbrifti ka dashur qe te pakten ne periudhen me te lumtur te jetes te lihen pak ne intimitet por kjo gje nuk eshte e mundur sepse paparacet nuk i kane lene te qete duke i fotografuar dite pas ditebrbr
brbrM Sejdinibrbr

Bihter Dasma Muaj Mjalti vazhdon