Trupi i pajete i nje personi eshte gjetur pasditen e sotme, ne nje grope ne dalje te Bilishtit.

Lajmin e bejne te ditur burime policore lokale, sipas te cilave dyshohet qe personi ne fjale te jete vrare.

Per momentin identiteti i tij nuk dihet, por sipas burimeve policia ka nisur hetimet per identifikimin e personit dhe zbardhjen e rrethanave.

Burimet shtojne me tej se trupi u gjet ne nje grope me gelqere.