Transmetuar më 25.11.2016 - 08:45Pak pasi kaloi mesnata, hyri Black Friday, dita e uljeve të mëdha dhe ofertave tunduese në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me rastin e ditës së falënderimeve.Klientët pritën deri në mëngjesin e së enjtes për të bërë blerje me leverdi, duke mbajtur radhë dhe duke u shtyrë. Pamje nga blerjet e shfrenuara i gjeni në galerinë më poshtë./a.y/noa.al


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/19)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});